logo

Pete Oxley/Nicolas Meier – Chasing Tales

 

MGP Records – 60:02

**

Pete Oxley en Nicolas Meier (momenteel lid van de Jeff Beck groep) leveren met Chasing Tales een werkstukje af dat niet alleen genietbaar is voor pure gitaaraficionados maar voor iedereen die houdt van ingetogen melodieuze deuntjes die je op elk moment van de dag kan beluisteren. Toch is dit geen muzak, daarvoor is alles te verfijnd uitgewerkt. De heren namen er hun tijd voor. Verschillende partijen (hoofdzakelijk akoestisch) werden uitgewerkt tot acht veelgelaagde nummers. Vier composities spelen ze live, zonder overdubs. Telkens wordt netjes vermeld wie welke gitaar bespeelt. Geen expliciet technische hoogstandjes, wel een warm romantisch geluid zoals te horen op Philip Catherines Côté Jardin. Met extra exotische accenten zoals op de Turks getinte afsluiter. Ook voor fans van Pierre Van Dormael en Anthony Phillips.

Georges Tonla Briquet

Pete Oxley (g), Nicolas Meier (g)

Datum: juli 10, 2015
Abonneer